KREDİ HESAPLA
Dolar 7,8268
Euro 9,3677

Villa Sera Çeşme PROJE DETAYLARI

Villa Sera Çeşme Umi İnşaat’ın girişimi ile Türkiye’nin gözde bölgelerinden İzmir’in Çeşme ilçesinde hayata geçiriliyor. Eğlenceyi ve huzuru bir arada sunacak bir konseptte tasarlanan Villa Sera Çeşme projesi deniz olmadan mutlu olamayanların ortak adresi olacak.


Denizi ve plajının güzelliği ile ünlü olan Aya Yorgi Koyu’na yürüme mesafesinde bulunan Villa Sera Çeşme projesi 21 bin metrekarelik alan üzerinde hayata geçiriliyor. Konut sahiplerini cennette uyanmaya davet eden projenin 14 bin metrekaresi yeşil alana ayrılmış durumda. 


Her biri deniz manzaralı, bahçeli ve akıllı tasarıma sahip 29 villadan oluşan villa sera projesi denize ve doğaya özlem duyanları ayrıcalıklı bir dünyaya davet ediyor.

Gürültüden uzak, modern, lüks ve güvenilir konut projelerinin insana sunduğu kaliteli yaşamdan sizin de yararlanmanız için İstanbul konut projeleri hakkındaki tüm bilgileri derleyip, en güncel şekilde sizlere ulaştırıyoruz. Konut Projeleri Vitrini sayesinde hem cebinize hem de hayallerinize en uygun olduğunu düşündüğünüz konut projelerini inceleyebilirsiniz.

Proje Nerede?

Yeni Karaman Mah. Sanayi Cad. Umi Plaza No:150 Kat:8 Osmangazi / BURSA

Benzer Projeler

Çınar Ev Yapı

Beylikdüzü / İstanbul Avrupa Yakası

Çınar6 Evleri

AKS grup

Büyükçekmece / İstanbul Avrupa Yakası

AKS City

Arter İnşaat

Ümraniye / İstanbul Anadolu Yakası

Meydan Evleri

Yapıdem Gayrimenkul

Sarıyer / İstanbul Avrupa Yakası

Olive Sarıyer Evleri