KREDİ HESAPLA
Dolar 6,6088
Euro 7,2719

Validebağ Konakları PROJE DETAYLARI

Boğaz'a ve Kız Kulesi'ne yakın mesafede, köprüye ve Avrasya Tüneli'ne komşu olan Validebağ Konakları, az katlı mimarisiyle bölgeye değer katıyor. Validebağ Konakları’nda 1+0'dan 6+1'e kadar farklı tiplerde konak seçenekleri bulunuyor.

Validebağ, ismini aldığı koruyla özdeşleşen, yemyeşil dokusu, kendine özgü havası ve eski semt kültürünü yaşatan seçkin sakinleriyle huzurun adresi… Komşuluk ilişkilerinin aynı sıcaklıkla sürdürülebildiği bu nezih semtte, güne ıhlamur ve çam ağaçlarının benzersiz kokusuyla uyanırsınız.

İstanbul’un en büyük doğal florası, Validebağ Korusu

Konak yaşamının seçkin adresi Validebağ Konakları’nın hemen karşısında yer alan Validebağ Korusu, asırlık anıt ağaçlara, bir kısmı göçmen olan yüzlerce kuş çeşidine ve kelebekten sincaba kadar farklı birçok canlıya ev sahipliği yapıyor.

Doğayla iç içe konakta bahçe hayatı

‘Elit yaşam’ nitelikleri, doğası, huzuru, konforu ve dinginliği ile eşsiz bir bahçeli konak yaşamı başlıyor. Validebağ Korusu ve Adile Sultan Kasrı’na komşu geniş bahçeli konaklarda, doğayla iç içe ailenizle birlikte geçireceğiniz mutluluk dolu anlar sizleri bekliyor.

Proje Nerede?

üsküdar/istanbul

Benzer Projeler

Mescioğlu İnşaat

Nilüfer / Bursa

Konaktepe Beşevler

Bekaş İnşaat

Çankaya / Ankara

Bekaş Başkent

Dekon İnşaat

Ümraniye / İstanbul Anadolu Yakası

Dekon Luna

Ödül Yapı

Melikgazi / Kayseri

Ödül Yapı Alyans