KREDİ HESAPLA
Dolar 7,3293
Euro 8,6521

VadiŞehir PROJE DETAYLARI

Mega projeleriyle, geniş yeşil dokusuyla, modern mimarisiyle ve düzenli yapılaşmasıyla İstanbul’un içinden adeta yeni bir şehir doğuyor: Yeni İstanbul. 3. Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu ve Kanal İstanbul ile çevrelenen yepyeni bir şehir…

Yeni İstanbul’un tam kalbinde ise son yirmi yılın en hızlı ve düzenli büyüyen, İstanbul için gerçek bir şehircilik başarısı olan Başakşehir yer alıyor.

Toplam değeri 100 milyar doları bulan mega projelerin çevrelediği Başakşehir; tamamlandığında 5000 yatak kapasitesiyle Avrupa'nın en büyük sağlık kenti olacak olan Şehir Hastanesi, yapımı devam eden 380.000 m2'lik Şehir Parkı ve 60.000 m2'lik Türkiye’nin en büyük Kent Meydanı’na ev sahipliği yaparak, yeni İstanbul’un yeni merkezi olduğunu bir kez daha ortaya koyuyor.

Yeni İstanbul’un yeni simgesi ise Başakşehir’in en iddialı projesi olan Vadişehir ile hayat buluyor. Mimarisiyle, konforuyla, manzarasıyla, çok özel ayrıcalıklarıyla Vadişehir, sizi tam hayalinizdeki yaşama davet ediyor…

Mimarisiyle, konforuyla, manzarasıyla, çok özel ayrıcalıklarıyla Vadişehir, yatırımcısına kazandırmaya devam ediyor. Vadişehir şimdi de Cadde Dükkânlarını satışa sunuyor.

İstanbul’un en hızlı ve düzenli büyüyen merkezi Başakşehir, artan nüfus ve trafik yoğunluğuna karşı kuzey güney aksında uzanan ulaşım yollarına yeni alternatifler yaratıyor. Konut alanlarının içinden geçerek TEM otoyoluna doğru uzanan 25 M genişliğindeki Seyrantepe Bulvarına cepheli Vadişehir Cadde Dükkânları bölgesinde alışveriş ve yaşamın yeni adresi oluyor.”

Proje Nerede?

Başakşehir 1. Kısım Sabahattin Zaim Caddesi 810/1 Başakşehir / İstanbul

Benzer Projeler

Agro İnşaat

Kadıköy / İstanbul Anadolu Yakası

Aqua Erenköy

Maviler İnşaat

Isparta Merkez / Isparta

Plus Life

Arwen Yapı

Pendik / İstanbul Anadolu Yakası

Arwen Merlin

Çetsa Yapı

Bağcılar / İstanbul Avrupa Yakası

Çetsa Park Evleri