Dolar 5,7634
Euro 6,3946

Tual Bahçekent PROJE DETAYLARI

Simdi Istanbul’un yeni yüzü Bahçekent’te Yepyeni bir kent yükseliyor: Tual Bahçekent Yeni Istanbul’un simgesi Bahçekent’te gelecegin sehircilik anlayısını ortaya koyan Tual Bahçekent, kent içinde modern bir kent olarak yükseliyor. Emlak Konut ve TOKI güvencesiyle Dag Mühendislik uzmanlıgını bulusturan yasam projesi Tual Bahçekent, 190 dönüm alana yayılan toplam 1.617 konut, 122 residence, ticari ünite, sosyal tesisler, saglık, egitim, ibadet ve kültür varlıklarıyla Bahçekent’in simgesi olmaya aday...
 

Kanal Istanbul projesine ve üçüncü havalimanına yakınlığı, üçüncü köprü bağlantı yollarının, TEM ve Kuzey Marmara otoyollarının kesişim noktasındaki konumuyla Bahçekent, tıpkı Bahçesehir, Atasehir ve Kayasehir gibi mega kentlerin izinde ilerliyor. Genis, ferah yerleşime ve yemyeşil doğaya sahip Bahçekent, modern şehircilik örneği yapılanmasıyla İstanbul’un geleceğinde özel bir yere sahip. Bahçekent ile Istanbul’un kuzeyinde yeni bir İstanbul doğuyor. 1+1’den 4+1’e farklı daire seçenekleri sunan Tual Bahçekent,2000 konut ve ticari üniteye ev sahipliği yapıyor.

Yüksek mimari standartlarıyla ve üstün yapı kalitesiyle fark yaratan Tual Bahçekent’te farklı beklentilere farklı çözümler üreten bir yasam zenginliği sürekli elinizin altında. Tual Bahçekent geniş yolları, düzenli peyzaj alanları, Hayat Parkı’na hakim yaşam alanları, çevre dostu yapı teknolojileriyle doğayla iç içe bir yaşam vaat ediyor.


Her bloktan Hayat Parkı manzarasına hakim olacak şekilde planlanan Tual Bahçekent’in Bahçe ya da balkon seçenekli konutlarında temiz havadan faydalanacak, gürültü kirliliğinden uzak huzur dolu anlar yasayacaksınız. Güvenlik ve konfor birlikte düşünülerek tasarlanan Tual Bahçekent’te hem siz, hem de kolayca ulaşabileceğiniz kapalı otoparkta, aracınız emin ellerde. Siz yalnızca Tual Bahçekent’in keyfini yasamaya odaklanacaksınız da Genis peyzaj alanları ve yemyeşil doğasıyla modern kent anlayısını yeniden yorumlayan Tual Bahçekent, Istanbul’un çekim merkezi olmaya aday parklarından 160 bin metrekarelik Hayat Parkı’na hakim konumuyla doğayı kent yaşamına taşıyor. Tual Bahçekent geniş yolları, düzenli peyzaj alanları, Hayat Parkı’na hakim yasam alanları, çevre dostu yapı teknolojileriyle doğayla iç içe bir yasam vaat ediyor.

Proje Nerede?

Tual Bahçekent Başakşehir İstanbul

Benzer Projeler

Taşyakan

Nilüfer / Bursa

Central Balat

Kalenderler İnşaat

Yenimahalle / Ankara

Vantage Ümitköy

Vizyon İstanbul İnşaat

Eyüp / İstanbul Avrupa Yakası

Larus Loft

Dream Garden Adana