KREDİ HESAPLA
Dolar 7,3293
Euro 8,6521

Triyanda Masal PROJE DETAYLARI

Çalar saatiniz doğa

Toplam alanın % 77 si özel peyzajla düzenlenmiş yeşil alana ayrılan Triyanda Masal bundan sonraki yaşamınızı mutlulukla tasarlayabileceğiniz bir yaşam vadediyor! İyi bir gelecekte gerçek bir yatırım için şimdi doğru yerdesiniz.

Suyun dinlendiren sesi, günün her saatinde

Triyanda Masal Evleri, su ve doğa üzerine kurulu İzmir’in ilk projesi. 450 metrekare açık havuz alanı, blokların önünden geçen su bantları ile yaz kış günün her saati suyun dinlendiren sesi ile huzur bulcaksınız.

Büyüklere de mutlu sonla biten bir masal yazdık

Triyanda Masal Evleri 30 bin metrekarelik yemyeşil bir araziye yayılan ferah dairelerden ibaret değil. Sosyal alanlarıyla, spor alanlarıyla, tenis kortu, basketbol sahası, kafesi, marketi hatta açık hava sineması ile başı başına yeni bir yaşam. Günün her saatine yayılan bir keyif merkezi. Komşularınızla sosyalleşebileceğiniz, dilerseniz doğanın içinde kendi huzur mabedinizi yaratabileceğiniz yeni bir hayat biçimi.

 

7 gün 24 saat herşey kontrolümüz altında

Triyanda Masal Evleri, hem site girişlerinde kontrol noktaları, hem de güvenlik noktası kameraları ile 7/24 güvenli. Diğer bir imkan da; her dairede bulunan intercom sayesinde, güvenlik noktası ile bağlantı kurarak evinize gelen misafirden haber alma özelliği.

Proje Nerede?

189 Sokak No:63 İnönü Mahallesi Ayrancılar / Torbalı / İZMİR

Benzer Projeler

Akadia Modern

Mamak / Ankara

Akadia Modern

MSY Yapı

Pendik / İstanbul Anadolu Yakası

MSY Pendix

May İnşaat

Kadıköy / İstanbul Anadolu Yakası

Velvet Towers

İş GYO

Sultangazi / İstanbul Avrupa Yakası

Sima İstanbul