KREDİ HESAPLA
Dolar 6,0841
Euro 6,5722

Sky Bahçeşehir PROJE DETAYLARI

Sky Bahçeşehir ile çarpık kentleşme ve sanayinin olmamasıyla size derin bir nefes aldıracak temiz havaya sahip, düzenli yapılaşması ile de daha modern bir semtte yaşayacaksınız.

Evinize her geldiğinizde,sizi dinginleştirip huzurlu kılan su sesleri ile karşılanacaksınız. Gökyüzünün eşsiz maviliği ve bulutların yumuşak dokusu çıkacak karşınıza. Sky Bahçeşehir' in sosyal tesisinden gözüken,sizi göklere taşıyan,uçsuz bucaksız bir manzara sunuyoruz size. Bu yüzden kapılarımızı sizin için eşsiz manzaranın sunduğu ahenk ile açıyoruz.

2+1 ve 3 + 1 daire tiplerine özel 13 m2'ye varan,oldukça geniş depo alanları ile daha ferah bir ev için size yer açıyoruz. Atmaya kıyamadığınız fazla eşyalarınızı size özel deponuzda güvenle saklayacak,evdeki dağınıklıktan ve yükten kurtulacaksınız.

OYUN ODASI 

Çocuklarınızın gelişimi ve sosyalleşmesi için her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü oyun odalarına çocuğunuzu gözü kapalı emanet edeceksiniz çünkü bir kahve içip, dinlenmek için gittiğiniz kafe de çocuğunuzun nasıl eğlenceli zaman geçirdiğini izleyebiliyor olacaksınız. Siz, kafede içiniz rahat bir şekilde komşularınızla sohbet ederken çocuğunuzu bedensel ve zihinsel gelişimi için keyifli bir yolculuğa çıkarıyoruz. En önemlisi ise Sky Bahçeşehir' de göz nuru çocuklarınızın hobi ve sanat gibi geleceklerine yön veren alanlarda gelişmelerini sağlıyoruz.

Proje Nerede?

Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi, Samanyolu Cad. No:6, 34488 Başakşehir/İstanbul

Benzer Projeler

Hak Yapı

Pendik / İstanbul Anadolu Yakası

Onlife Pendik

Seba Yapı

Sarıyer / İstanbul Avrupa Yakası

Seba Carina Tarabya

Nursanlar İnşaat

Kartal / İstanbul Anadolu Yakası

Nursanlar Kartal

Ceylan İnşaat

Kadıköy / İstanbul Anadolu Yakası

Muhteşem Yeni Yıl Konutları