KREDİ HESAPLA
Dolar 6,0997
Euro 6,5852

Rota Aydınoğlu PROJE DETAYLARI

Aydınoğlu İnşaat tecrübesiyle Maltepe Küçükyalı'da yükselecek proje 6 bloktan meydana geliyor. Toplam 450 dairenin yer alacağı projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 şeklinde dizayn edilmiş konutlar yer alacak. 2019'un Ağustos ayında teslim edilmesi planlanan proje, 8 bin metrekare arsa alanına 68 bin metrekare de kapalı alana sahip.

EĞİTİMİN MERKEZİNDESİNİZ…

Rota Aydınoğlu Maltepe, eğitimin de tam merkezinde bulunuyor. Anaokulundan üniversiteye kadar birçok kurum etrafınızda… TED Koleji, Yeditepe Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Maltepe Üniversitesi gibi birçok kurum, eğitim ihtiyaçlarınıza farklı seçenekler sunacak.

SAHİLİN VE ADALARIN YANINDASINIZ…

Rota Aydınoğlu Maltepe’de evinizden çıktığınız anda sadece 2 dakikada sahile inip deniz havası alacaksınız. Maltepe’nin muhteşem sahilinde, adalar eşliğinde hem yürüyecek hem de piknik yapmanın tadını çıkartacaksınız.

OKSİJENİN İÇİNDESİNİZ…

Anadolu Yakası’nda oksijen oranının en yoğun olduğu bölgede yaşamak kulağınıza nasıl geliyor? Çünkü Rota Aydınoğlu Maltepe’de oksijene doyacaksınız. İstanbul’a nefes aldıran, doğal güzelliklerden biri olan ve Rota Aydınoğlu Maltepe’ye sadece iki adım mesafedeki

Başıbüyük Ormanı’nın harika doğasına aşık olacaksınız. Etrafınızı çevreleyen su bentleri ve yüzlerce çam ağacı sizi kucaklayacak. Maltepe, harika doğası ve nefis havasıyla sizi cezbedecek. Size de sadece derin bir nefes alıp arkanıza yaslanmak kalacak

YAZ – KIŞ DEMEDEN YÜZMENİN KEYFİNİ ÇIKARTACAKSINIZ…

Rota Aydınoğlu Maltepe’de en ayrıcalıklı siz olacaksınız. Siz, büyük havuzda suyun dinginliğini yaşarken; çocuklarınız da çocuk havuzunda bolca eğlenecek. Attığınız her kulaçta kendinizi daha genç hissedecek, yaz – kış fark etmeden havuza girmenin keyfini çıkartacaksınız.

 

Rota Aydınoğlu Maltepe’de otopark sorunuyla uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Evinizin hemen altındaki kapalı otoparkınızda, aracınızı güvenle saklayacaksınız.

Proje Nerede?

Girne Mah. Girne Cad. No:94 Maltepe/İSTANBUL

Benzer Projeler

Ağaoğlu Şirketler Grubu

Sarıyer / İstanbul Avrupa Yakası

Ağaoğlu Maslak 1453

Daça İnşaat

Maltepe / İstanbul Anadolu Yakası

Vue Mer Daça

Neva Prestij Yapı

Yenimahalle / Ankara

Nevadium Batıkent

Gül Proje

Bağcılar / İstanbul Avrupa Yakası

Gül Proje Express