KREDİ HESAPLA
Dolar 7,6109
Euro 8,9706

Resim İstanbul Nefes PROJE DETAYLARI

Yeni bir hayat ve yeni bir yaşam için bulunduğunuz atmosferi daha farklı kılmanız gerekiyor. Ancak o zaman hayal ettiğiniz ve arzuladığınız kaliteli yaşam çehresine kavuşabilirsiniz.

384 bin TL'den başlayan fiyatlarıyla Resim İstanbul, doğayı özleyen ve kentin karmaşasından bunalanlara Aydos Ormanı yakınında, huzurlu ve ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını açıyor.

Samandıra – Kartal bölgesinde yer alan Resim İstanbul projesi, kullanıcılara 4 duvar dışında ayrıcalıklarla dolu konforlu bir yaşam sunuyor.

Toplamda 28 ayrı blokta 1.310 konuttan oluşan Resim İstanbul projesi, 3 ayrı etaptan ve 14 ayrı daire tipinde yapılıyor.

Resim İstanbul projesi, 81 bin 433 metrekare alan üzeri konumlanıyor.

HUZURUN GERÇEKLE BULUŞMASI!

Proje, yatırımcılarına kullanım kolaylığı sunmak adına büyüklüğü, 66 ila 230 arasında değişen; 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipi daire alternatiflerden oluşuyor.

Resim İstanbul projesinin yatırımcısına sunduğu doğal ve ulaşım avantajlarının yanı sıra, sosyal donatı olanakları da oldukça kapsamlı.

Resim İstanbul projesinin, söz konusu sosyal olanakları arasında: sinema, tenis kortu, çocuk oyun alanları,  kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu,  fitness merkezi, türk hamamı, yürüyüş parkuru, göl-gölet, cafe, kapalı otopark, açık yüzme havuzu,  basketbol sahası ve  sauna da mevcut. 

Proje Nerede?

İSTANBUL/SANCAKTEPE

Benzer Projeler

ACK Grup

Sancaktepe / İstanbul Anadolu Yakası

Gate Of Anatolia

Akkurt Grup

Başiskele / Kocaeli

Secret Garden

Öz Kayseri İnşaat

Melikgazi / Kayseri

ÖKİ Center

Torkam İnşaat

Meram / Konya

Temaşehir Konya