Dolar 5,5795
Euro 6,1893

Park Yaşam Santorini PROJE DETAYLARI

“İzmir’in değer kazanan semtlerinden Çiğli’de , Ege ve Akdeniz’in tarihi güzelliklerini modern mimariyle birleştirdik, eşsiz bir yaşamı sizlere sunmaya karar verdik. 

74.000 m2’lik inşaat alanına sahip ve bölgenin en temiz havasının bulunduğu lokasyonda konumlanan Park Yaşam Santorini İzmir’in insan odaklı ve çevreci konsept proje olmasıyla farklılık yaratıyor. 

Park Yasam Santorini; çevreyolu bağlantılarına yakın konumu ve yanı başında yer alan izban ve otobüs durakları sayesinde, Çiğli, Mavisehir ve Karşıyaka’ya birkaç dakika mesafede. Özel okullara, Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne, yaşam ve eğlence merkezlerine komşu olan Park Yasam Santorini’de kısaca hayata en hızlı ve kolay şekilde ulaşmanızı sağlıyor. 

Ayrıca Bulunduğu lokasyon sebebi ile yapılan Zemin Etüd çalışmaları sonucunda, depreme en dayanıklı bölgede bulunan ve sert bir zemin üzerine oturtulacak olan proje Park Yaşam Santorini’de güvenli bir hayat yatırımcıları bekliyor. 

Proje 539 konut ve hem dubleks hem de tek katlı müstakil 17 adet villa konseptinde “santorini” evlerinden oluşmaktadır.”

Proje Nerede?

Çiğli İzmir

Benzer Projeler

Sur Yapı

Ümraniye / İstanbul Anadolu Yakası

Sur Yapı Şehir Konakları

Tekfen İnşaat

Konak / İzmir

Tekfen Rönesans İzmir

Akcan Yapı

Yıldırım / Bursa

Ruberu Palace

Ofton inşaat

Kadıköy / İstanbul Anadolu Yakası

Ofton Koşuyolu