KREDİ HESAPLA
Dolar 7,7074
Euro 8,9954

Park Mozaik PROJE DETAYLARI

Ankara’nın ihtiyaçlarını çok iyi bilen TEPE MESA tarafından, Çayyolu - Yaşamkent’te 75 dönümlük arazi üzerine inşaa edilen PARK MOZAİK’te 2+1’den, 6+1’e kadar uzanan geniş bir yelpazede yer alan daire seçenekleri, bahçe ve teras keyfini özgürce yaşamanızı sağlıyor. Panoramik kent manzarasının yanı sıra oyun parkları, yeşil alanlar ve süs havuzlarıyla buluşma fırsatı sunan PARK MOZAİK yatay bloklar ve kuleler olmak üzere farklı daire tiplerinden oluşuyor.Projelerinde insanı ve yaşam kalitesini önceliklerinin ilk sırasına koyan Tepe Mesa, PARK MOZAİK’te de yaşam kalitesini esas alarak her beklentiye ve zevke uygun mimari, sosyal yaşam ve peyzaj çeşitliliğini bir mozaik gibi bir araya getiriyor ve PARK MOZAİK’i başkentlilerin beğenisine sunuyorlar.

Nasıl ki mozaik birçok farklı parçanın bir araya gelmesiyle yeni bir anlam oluşturuyorsa, PARK MOZAİK de farklı yaşamlar ve ilgi alanlarına hitap eden 9 tematik meydandan oluşuyor. Boş vakitlerinizi ister mor salkımların altında kitap okuyacağınız Okuma Meydanı’nda, ister mis kokulu çiçekleriyle Aromatik Meydan’da isterseniz açık havada yoga keyfi yaşatan Mistik Meydan’da geçirin. Daha hareketli bir gün geçirmek isterseniz PARK MOZAİK'in cıvıl cıvıl Canlı Meydanı sizi bekliyor olacak.

Özgün peyzajın, masmavi göletin ve özel temalı meydanların arasında yer alan PARK MOZAİK evleri avlu ve meydanlarla birbirine bağlı sokaklar, çiçekli bahçeler ile mahalle sıcaklığını ve özlediğiniz komşuluk ilişkilerini yeniden canlandırıyor.

Bir mahalle dokusu oluşturacak şekilde tasarlanan projemiz, 9 adet tematik meydanı ile sizlere, aileniz ve komşularınızla birlikte keyifli vakit geçirebileceğiniz ortak yaşam alanları da sunuyor. PARK MOZAİK ile günlük hayatın karmaşasından uzaklaşabilir, yaşamın tüm renklerinin ve güzelliklerinin tadına varabilirsiniz.

PARK MOZAİK; bir meydan etrafında dağılan sokakları, birbirinden farklı temalara sahip meydanları, avluları, göleti, yeşil alanları, her konuta özel otoparkı ile yaşamı kolaylaştırırken yaşama değer katıyor.

Proje Nerede?

Alacaatlı Mahallesi 3296. Cadde No: 10 Yaşamkent, Ankara Alacaatlı Mahallesi 3296. Cadde No: 10 Yaşamkent, Ankara Alacaatlı Mahallesi 3296. Cadde No: 10 Yaşamkent, Ankara Alacaatlı Mahallesi 32

Benzer Projeler

Marmo İnşaat

Ataşehir / İstanbul Anadolu Yakası

Marmo Ataşehir Residence

Maksem Yapı

Fatih / İstanbul Avrupa Yakası

Yedikule konakları

Sinpaş GYO

Ümraniye / İstanbul Anadolu Yakası

Gökorman Projesi

Mint

Şişli / İstanbul Avrupa Yakası

Mint Şişli