KREDİ HESAPLA
Dolar 6,7742
Euro 7,4684

Olive Sarıyer Evleri PROJE DETAYLARI

Olive Sarıyer Evleri, 20 seçkin aile için tasarlanmış bir butik konut projesi. Sarıyer’in Maden Mahallesi’nde yer alan site, her biri 2 bahçe ve 2 çatı dubleksine sahip 5 bloktan oluşuyor. Büyüklüğü 220 – 240 m2 arasında değişen dairelerde; 4 oda ve ikisi ebeveyn banyosu olmak üzere 3 banyo bulunuyor.

KONUMU

Olive Sarıyer Evleri, İstanbul’un depreme karşı en güvenli ilçesi Sarıyer’de, iş merkezleri ile eğitim ve sağlık kuruluşlarına yakın bir konumda yer alıyor.

Eğitim Ve Sağlık

Açı Koleji, Boğaziçi Üniversitesi Sarıyer Kampüsü, Darüşşafaka, Enka, Evyap Koleji, İstanbul Teknik Üniversitesi ve Koç Üniversitesi gibi İstanbul’un önde gelen eğitim kurumlarının yanı sıra; Acıbadem Maslak Hastanesi ve Zekeriyaköy Polikliniği ile Sarıyer Devlet Hastanesi’ne Olive Sarıyer’den kolayca erişilebiliyor.

Kentli Yaşam

İstanbul’un iş ve finans merkezi Maslak-Büyükdere hattından yalnızca 12 dakika uzaklıkta yer alan Olive Sarıyer, kentli yaşamın olanaklarını, şehirden uzaklaşmadan ama şehrin dışında sunuyor. Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün bağlantı yolu üzerinde yer alan Olive Sarıyer, Sarıyer-Çayırbaşı Tüneli’ne 1, Hacıosman Metro İstasyonu’na 5, İstinye Park’a 10 ve 3. Havalimanı’na 20 dakika uzaklıkta konumlanıyor.

Nefes Alacaksınız

Enka, Darüşşafaka, TED gibi spor kulüplerine de yakın olan proje, Belgrad Ormanları ile Burç Beach, Suma Beach gibi plajların yer aldığı sahillere yakınlığıyla, kullanıcılarına nefes aldırıyor.

Olive'de Yaşam

Aşiyan’ı geçince başlayan, Kilyos’u da içine alarak Karadeniz kıyılarına kadar ulaşan Sarıyer, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda, hafta sonu şehirden kaçmak isteyenlerin en çok gittiği yerlerden biri. Oysa Sarıyer’de, ailelerin yalnız hafta sonu için değil, yaşamak için tercih ettikleri bir yer var: Halk arasında “Maden Bölgesi” olarak bilinen Maden Mahallesi. İlçenin en huzurlu mahallesi olarak ün yapmış, özel bir lokasyon. Adını Bizans ve Osmanlı döneminde yörede işletilen madenlerden alıyor. Demirci, Rumeli Kavağı ve Zekeriyaköy mahallelerinin yanı sıra Belgrad Ormanları’na komşu olan Maden’de; aslında herkes komşu, herkes arkadaş, tüm yüzler birbirine aşina…

Maden Bölgesi, 1 dakika mesafedeki Sarıyer tünelinin açılmasıyla birlikte, şehirden uzaklaşmadan şehrin dışında yaşamak isteyenlerin yeni gözdesi haline geldi. 3. havalimanı ve 3. köprü bağlantı yolları sayesinde, bölgeden şehrin pek çok yerine kolaylıkla ulaşılabiliyor.

Proje Nerede?

Maden Mahallesi Yunus Emre Caddesi Firuzan Sokak No:1 PK 34450 Zekeriyaköy - Sarıyer / İstanbu

Benzer Projeler

Metal Yapı Konu

Küçükçekmece / İstanbul Avrupa Yakası

Blue Lake

ADS yapı

Esenyurt / İstanbul Avrupa Yakası

ADS residence

Tuba İnşaat

Kırıkhan / Hatay

Tuba Seyirtepe

Note İnşaat

Kepez / Antalya

Note 27 Elegance