KREDİ HESAPLA
Dolar 6,1056
Euro 6,5918

Nlogo İstanbul PROJE DETAYLARI

ŞEHRİN KALBİNDEKİ LÜKS

310.000 m² inşaat alanına kurulu, toplam 2.679 konuttan oluşan bu çok özel projenin tam kalbinde 87 dükkandan oluşan ‘Cadde İstaNbul’ lüks ve konforun eşsiz buluşmasını farklı bir konsept ile sunuyor. Cadde İstaNbul, zengin peyzaj mimarisi ile gözünüze hitap etmenin yanı sıra birbirinden seçkin mağazaları ile butik alışveriş keyfini sizlere doyasıya yaşatırken, birbirinden farklı temalarda her zevke hitap eden lezzet noktaları ile de kusursuz bir mutfak kültürü yaşatıyor.

İSTANBUL AVRUPA YAKASI'NIN YENİ SEMBOLÜ

İstanbul Avrupa Yakası’nın yeni sembolü Nlogo İstanbul, geniş sosyal imkânları ile keyifli ve eğlenceli bir hayata ev sahipliği yapıyor. Sosyal olanakları ve hizmetleri ile Nlogo İstanbul öncelikle “Mutlu Ev Sahipleri” yaratmayı hedefliyor. Hayal ettiğiniz, beş yıldızlı bir tutkudan yola çıkarak tasarlanan büyülü bir dünyanın kapıları Nlogo İstanbul ile açılıyor.

EN KEYİFLİ ANLAR

Nlogo İstanbul bizim hayalimiz, sizin beş yıldızlı tutkunuz! Proje genelinde sunduğumuz olanaklar ve hizmetler zincirinin en önemli misyonu ‘’ Mutlu Ev Sahipleri’’ yaratmak! İstanbul Avrupa Yakası’ nın yeni logosu olmaya aday Nlogo İstanbul projesi geniş sosyal imkânları ile keyifli ve eğlenceli, yatırım değeri yüksek bir hayata ev sahipliği yapıyor.Esenyurt’ un en prestijli Alışveriş Merkezi, en çekici yaşam merkezi olacak.

EN DEĞERLİ ANLAR

Yüksek standartlarda modern bir yaşam tarzı ile yoğun iş temposu içerisindeki sizlerin en kıymetli değerinin zaman olduğunu biliyoruz. Hayatın merkezinden uzaklaşmadan tüm ticaret ve eğlence merkezlerine yakın, trafik sıkıntısından uzak, Avrupa Yakası’ nın markalaşmış bölgesinde her türlü lüks hizmeti sunan projemiz ile yeni bir ayrıcalıklı yaşam sunuyoruz.

Proje Nerede?

Sultaniye Mahallesi 350. Sokak 1440 Ada 15 Parsel Esenyurt/İstanbul

Benzer Projeler

Hava Kent Yapı Kooperatifi

Eyüp / İstanbul Avrupa Yakası

Hava Kent Akpınar

Kuzu Grup

Başakşehir / İstanbul Avrupa Yakası

Spradon Quartz

Tesa Yapı

Zeytinburnu / İstanbul Avrupa Yakası

Livza Zeytinburnu projesi

Sur Yapı

Sancaktepe / İstanbul Anadolu Yakası

Lavender Sancaktepe