KREDİ HESAPLA
Dolar 6,4494
Euro 7,1849

Next Level Çayyolu PROJE DETAYLARI

Huzurlu yaşamanız için müstakil ev rahatlığı sağladık

Evin iç kullanım rahatlığının yanı sıra büyük bahçeler, teraslar ve balkonlarla doğayla iç içe bir yaşam alanı oluşturduk. Hem içeride hem dışarıda diğer katlardan gelebilecek rahatsızlık verici durumları engelleyen ve tıpkı müstakil bir ev gibi kişisel alanınızı koruyan mimari detaylar tasarladık.

Prizler tam ihtiyacınız olan yerde

Mutfak olması gereken büyüklükte

Kullanım alanları optimumda

Doğal ışıktan maksimum faydalanma

Mekana ısıyı eşit dağıtan konvektörlerle konfor en üst seviyede

Geniş bahçe, teras ve balkonlarla doğayla iç içe bir yaşam

OTOPARK

Bloklarda yer alan tüm konutların kapalı otopark katında 2 araçlık yer

Villa ve Loft’larda her konutun kendine özel kapalı otopark alanı

Bazı özel kapalı otoparklardan dairelere direkt giriş

DEPOLAR

Her daireye otopark katlarında özel depo

Hayatınızı kolaylaştıran detaylara özen gösterdik

Next Level Çayyolu’nda, site konforu içinde müstakil ev rahatlığı sunduğumuz gibi, konutların kullanım olarak fonksiyonel olmasına da çok dikkat ettik. Örneğin, prizleri tam ihtiyacınız olan yerlere koyduk. Pencereleri, doğal ışığı en çok alacak ve yerden tavana cam olacak şekilde tasarladık. Kış aylarında cam önlerinde yoğunlaşan soğuğu önlemek için bu camların önüne gelecek şekilde zemine konvektörler koyduk. Aklınıza bile gelmeyecek pek çok detayı hayatınızı kolaylaştırmak ve güzelleştirmek için tek tek düşündük.

Otoparkta özelleştirilmiş alanlar yarattık

Tüm konutlarımıza, kapalı otopark katında 2 araçlık yer ve depolar ayırdık. Town villa ve loftlarda ise özel kapalı otopark alanları sunduk. Bu özel otopark alanlarından evinize kolayca ulaşabilir, garajınıza kendinize özel farklı işlevler katabilirsiniz.

Sadece bir konut projesi değil, her detayı düşünülmüş bir hayat tasarladık

Hem metrekare büyüklüğüne hem tüm alanların en verimli şekilde kullanılmasına özen gösterdik. Böylece, görünüşte değil, gerçek anlamda bir ferahlık yaratarak size maksimum kullanım alanı sağladık. Gereğinden fazla ve kullanılmayan alanların önüne geçtik. Örneğin, yatak odasına yatak konulduktan sonra cam önü veya duvar ile arasındaki mesafe ne kadar olması gerekiyorsa o kadar bıraktık. Odalarda, tüm mobilyaların yerleşimi için belli standartlar oluşturarak planlama yaptık. Masanızın, dolabınızın sığıp sığmadığı konusunda endişe etmenize gerek yok; mutfakları, odaları olması gereken büyüklükte hazırladık.

Evde yardımcı bulundurmak artık sık rastlanılan bir durum olduğundan pek çok konut tipi için buçuk tabirini kullanıldığımız temizlik veya hizmetli odaları tasarladık.

Proje Nerede?

Hacı Bektaşi Veli Cad. 5452. Sok. No: 1 A Çankaya ANKARA

Benzer Projeler

Atış Yapı

Mudanya / Bursa

Arya Mudanya

Nanda Yapı

Kartal / İstanbul Anadolu Yakası

NND 100 Tower

Gizer İnşaat

Adalar / İstanbul Anadolu Yakası

Miray Park

Yaşil GYO

Tuzla / İstanbul Anadolu Yakası

Elexia Tuzla