KREDİ HESAPLA
Dolar 6,8597
Euro 7,7279

Merkez Zekeriyaköy PROJE DETAYLARI

25.360 m2 alan üzerinde 28 blok, 106 konuttan oluşan Merkez Zekeriyaköy’de 50 çatı dubleksi daire, 50 bahçe dubleksi daire ve 6 tripleks ikiz villa yer alıyor.

Zekeriyaköy’ün “en değerli” arazilerinden birinde konumlandırılan Projenin % 83’ü açık ve yeşil alan.. Ana yol güzergâhında olduğu için ulaşım son derece kolay..

Bahçe ve Teras keyfi

Merkez Zekeriyaköy, “doğa içerisinde doğa” mantığıyla oluşturuldu. Konutların % 52’si bahçe yaşamına sahip. Burası, kendi küçük doğasını kurmak ve bahçeyle uğraşmak isteyenler için en ideal yerlerden biri.

“Ben yeşili ve manzarayı yukarıdan izlemek istiyorum.” diyenlerdenseniz, gün batımına karşı kahvenizi yudumlayabileceğiniz terasınız da sizi bekliyor.

Evinizin Önü Hep Açık

Merkez Zekeriyaköy’ün arazisindeki eğimli yapı ve ekstra özen gösterilen yerleşim düzeni sayesinde hiçbir bina diğerinin önünü kapatmıyor.

Güvendesiniz

Zekeriyaköy, İstanbul’un zemini en sağlam bölgelerinden biri olan Sarıyer’de. Tam merkezindeki jandarma karakoluyla ekstra güvenli.

Merkez Zekeriyaköy’de de güvenliğiniz ön planda. Yüksek duvarlar siteyi komple sarıyor. Konutlar ile güvenlik görevlileri arasında dijital iletişim (intercom) mevcut. Kamera sistemiyle 7/24 izlenen sitede giriş – çıkışlar da kontrol altında.

Proje Nerede?

Zekeriyaköy Mah. 2. Cadde – Sarıyer

Benzer Projeler

Selçuklu Turizm ve İnşaat

Sancaktepe / İstanbul Anadolu Yakası

Selçuklu Vadi

MVK Yapı

Pendik / İstanbul Anadolu Yakası

Work Square

Demirbaş Yapı

Pendik / İstanbul Anadolu Yakası

Avlu Kurtköy

Optimum Yatırım Geliştirme

Kadıköy / İstanbul Anadolu Yakası

Çimen Residence