KREDİ HESAPLA
Dolar 7,8287
Euro 9,3696

Marina 24 PROJE DETAYLARI

Marina 24 için İstanbul’un bugününün ve yarının en eşsiz lokasyonlarından biri, İstanbul’un karmaşasından uzak modern bir sahil semti ‘Mimaroba’ seçildi.

Marina 24, konumu itibarıyla sahil ve deniz ile iç içe geçen bir yaşam kurgusunu, ev sahiplerine en derin şekilde hissettirme amacını taşıyor.

Elinizi uzatsanız denize dokunabileceğiniz bir alanda tasarıma başlamak mimara farklı bir sorumluluk yüklüyor. Denize sıfır bir yaşam deneyimi üzerine düşünerek Marina 24’ü tasarladık. Uçsuz bucaksız sahili ve iskeleyi konseptin güçlü bir parçası olarak ele aldık. Projenin neredeyse tamamında denizle görsel bir bağ kurduk. Dairelerde 3,5 metre tavan yüksekliği sağlayarak bu bağı daha da güçlendirdik. İçinde kapalı havuz gibi pek çok aktiviteyi barındıran yaşam merkezini manzaraya en hakim konuma yerleştirdik.

 Açık havuzu denizle bütünleşen sonsuzluk havuzu olarak tasarladık. Her daireye denizle ve manzarayla bütünleşen geniş teraslar ve balkonlar ekledik. Şömineli teras ve zen bahçesi gibi sosyal alanları körfez manzarasının odağına yerleştirdik. Zeminde gurme restaurant ve seçkin kafelere yer vererek projeyi sahildeki yaşamının merkezi kıldık. İşin sonunda Marina 24 denizin sakinliği ve sahilin canlılığını kusursuz yansıtan bir proje 

Proje Nerede?

MİMAROBA MAHALLESİ ÜNLÜSOY CADDESİ FESLEĞEN 1 SOKAK NO.8 BÜYÜKÇEKMECE/İSTANBUL

Benzer Projeler

Sur Yapı

Esenyurt / İstanbul Avrupa Yakası

Semt Bahçekent

AGS Grup

Bakırköy / İstanbul Avrupa Yakası

Selenium Retro

Dirisa İnşaat

Bodrum / Muğla

D Plaj

Neo Yapı

Arnavutköy / İstanbul Avrupa Yakası

Neo Bolluca 4