KREDİ HESAPLA
Dolar 6,0567
Euro 6,5661

Marina 24 PROJE DETAYLARI

Marina 24 için İstanbul’un bugününün ve yarının en eşsiz lokasyonlarından biri, İstanbul’un karmaşasından uzak modern bir sahil semti ‘Mimaroba’ seçildi.

Marina 24, konumu itibarıyla sahil ve deniz ile iç içe geçen bir yaşam kurgusunu, ev sahiplerine en derin şekilde hissettirme amacını taşıyor.

Elinizi uzatsanız denize dokunabileceğiniz bir alanda tasarıma başlamak mimara farklı bir sorumluluk yüklüyor. Denize sıfır bir yaşam deneyimi üzerine düşünerek Marina 24’ü tasarladık. Uçsuz bucaksız sahili ve iskeleyi konseptin güçlü bir parçası olarak ele aldık. Projenin neredeyse tamamında denizle görsel bir bağ kurduk. Dairelerde 3,5 metre tavan yüksekliği sağlayarak bu bağı daha da güçlendirdik. İçinde kapalı havuz gibi pek çok aktiviteyi barındıran yaşam merkezini manzaraya en hakim konuma yerleştirdik.

 Açık havuzu denizle bütünleşen sonsuzluk havuzu olarak tasarladık. Her daireye denizle ve manzarayla bütünleşen geniş teraslar ve balkonlar ekledik. Şömineli teras ve zen bahçesi gibi sosyal alanları körfez manzarasının odağına yerleştirdik. Zeminde gurme restaurant ve seçkin kafelere yer vererek projeyi sahildeki yaşamının merkezi kıldık. İşin sonunda Marina 24 denizin sakinliği ve sahilin canlılığını kusursuz yansıtan bir proje 

Proje Nerede?

MİMAROBA MAHALLESİ ÜNLÜSOY CADDESİ FESLEĞEN 1 SOKAK NO.8 BÜYÜKÇEKMECE/İSTANBUL

Benzer Projeler

AKZİRVE GAYRİMENKUL YATIRIM

Başakşehir / İstanbul Avrupa Yakası

Strada Bahçeşehir

MOPAŞ A.Ş

Çayırova / Kocaeli

MOPAŞ Bahçe Evler

Gen Yap

4.Levent / İstanbul Avrupa Yakası

Went Levent Residence

Arte

Çankaya / Ankara

Arte 168