Dolar 5,7940
Euro 6,5316

Malatya Life Residence PROJE DETAYLARI

MalatyaLife’ın geniş salonları kendi tasarımını kendi zevkine göre yaratmak isteyenler için özgür alanlar bırakıyor. Tavandan yere kadar uzanan camlarıyla hem güneşin enerjisini sıcak yuvanıza davet ediyor hem de oturduğunuz yerden şehir manzarasını ayağınıza seriyor.

Malatya’nın en özel lezzetleri en özel mutfaklarda hazırlanacak. Dostlarınızla güzel anıları paylaşacağınız, hayatın tadına varacağınız keyif dolu bir hayat için dilediğinizce lezzetler hazırlamak isteyeceğiniz mutfaklar size özel hazırlandı.

Mimari bir bakışla bütünleşen detaylar, özenle seçilmiş malzemeler ve özgün bir uygulama ile konforu yeniden tanımlıyor. 30 bin metrekare alan üzerinde yükselen projede toplam 254 adet daire mevcut. 

Malatya Life Residence projesinde 2 oda 1 salondan 5 oda 2 salona kadar farklılaşan daire seçenekleri bulunuyor. Projedeki konutlar 112 metrekare ile 385 metrekare arasında değişiklik gösterecek şekilde planlanıyor.

Malatya Life Residence projesinin sosyal olanakları arasında  hamam, sauna, yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, buhar odası, masaj odası, pilates ve cep sineması bulunuyor.

Proje Nerede?

yeşilyurt/malatya

Benzer Projeler

Seba İnşaat

Sarıyer / İstanbul Avrupa Yakası

Seba Flats Cendere

Meydan Eryaman

Etimesgut / Ankara

Meydan Eryaman

Sefa İnşaat

Maltepe / İstanbul Anadolu Yakası

Evinpark Ada&Tepe

Kızıltoprak Gayrimenkul A.Ş

Yenimahalle / Ankara

Gala Batıkent