KREDİ HESAPLA
Dolar 5,6635
Euro 6,2663

Malatya Life Residence PROJE DETAYLARI

MalatyaLife’ın geniş salonları kendi tasarımını kendi zevkine göre yaratmak isteyenler için özgür alanlar bırakıyor. Tavandan yere kadar uzanan camlarıyla hem güneşin enerjisini sıcak yuvanıza davet ediyor hem de oturduğunuz yerden şehir manzarasını ayağınıza seriyor.

Malatya’nın en özel lezzetleri en özel mutfaklarda hazırlanacak. Dostlarınızla güzel anıları paylaşacağınız, hayatın tadına varacağınız keyif dolu bir hayat için dilediğinizce lezzetler hazırlamak isteyeceğiniz mutfaklar size özel hazırlandı.

Mimari bir bakışla bütünleşen detaylar, özenle seçilmiş malzemeler ve özgün bir uygulama ile konforu yeniden tanımlıyor. 30 bin metrekare alan üzerinde yükselen projede toplam 254 adet daire mevcut. 

Malatya Life Residence projesinde 2 oda 1 salondan 5 oda 2 salona kadar farklılaşan daire seçenekleri bulunuyor. Projedeki konutlar 112 metrekare ile 385 metrekare arasında değişiklik gösterecek şekilde planlanıyor.

Malatya Life Residence projesinin sosyal olanakları arasında  hamam, sauna, yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, buhar odası, masaj odası, pilates ve cep sineması bulunuyor.

Proje Nerede?

yeşilyurt/malatya

Benzer Projeler

216 Yapı

Çekmeköy / İstanbul Anadolu Yakası

216 Koru Plus

Kulak İnşaat

Büyükçekmece / İstanbul Avrupa Yakası

valle lacus

mar yapı

Bağcılar / İstanbul Avrupa Yakası

Tri G Rotana

Aşçıoğlu

Maltepe / İstanbul Anadolu Yakası

Lavita Loft