KREDİ HESAPLA
Dolar 5,8584
Euro 6,5334

Livza Zeytinburnu projesi PROJE DETAYLARI

Livza Yaşam ile bulunduğumuz her lokasyonda sakinlerimiz yüksek Livza kalitesinde yaşamlarını sürdürecekler.

Tecrübemizden aldığımız güçle yaşam standartlarını arttıran projelere imza atıyoruz. 5 yıldızlı hizmet konforunu işlediğimiz her projede müşterilerimize geleceğe konforlu bir yatırım imkanı sağlıyoruz. Yüksek standartları çevre duyarlılığı çatısı altında sunduğumuz çalışmalarımızda örnek bir firma olmanın mutluluğunu yaşıyor, değişen şehirlere geleceğin projeleriyle yeni yüzler kazandırıyoruz.

Zamanında Teslim

Sorumluluk anlayışımız çerçevesinde müşteri memnuniyetini karşılamak ve güvenilir marka imajımızı korumak için teslim tarihine koşulsuz olarak uyulur.

Modern İç Mekanlar

Kaliteli ve ergonomik yaşam alanları sunduğumuz projelerimizde konfora yeni değerler katıyor, projelerimizi dünya markalarının ince detaylarla donatıyoruz.

Kaliteli Yaşam

Standartları yükselten Livza Yaşam, kalite odaklı çalışarak yüksek kaliteli, güvenli, fonksiyonel ve estetik değeri olan yaşam alanlarını sizlere sunuyor.

Kazançlı Yatırım

Sürekli değer kazanan Livza Yaşam’da geleceğinizi kaliteyle güvence altına alacak, yatırım hayallerinizi kazançlı fırsat kapılarınıza açacaksınız.

Proje Nerede?

Maltepe Mahallesi Yedikule Çırpıcı Yol Sokak No:2/26 Zeytinburnu / İstanbul

Benzer Projeler

Marmara Mühendislik

Beylikdüzü / İstanbul Avrupa Yakası

Marmara Günpark Evleri

Makro ve Akyapı

Başakşehir / İstanbul Avrupa Yakası

Park Mavera 3

Atış Yapı

Osmangazi / Bursa

Downtown Bursa

Ozan Yapı

Etimesgut / Ankara

Ozan City