KREDİ HESAPLA
Dolar 6,8192
Euro 7,5416

Livza Zeytinburnu projesi PROJE DETAYLARI

Livza Yaşam ile bulunduğumuz her lokasyonda sakinlerimiz yüksek Livza kalitesinde yaşamlarını sürdürecekler.

Tecrübemizden aldığımız güçle yaşam standartlarını arttıran projelere imza atıyoruz. 5 yıldızlı hizmet konforunu işlediğimiz her projede müşterilerimize geleceğe konforlu bir yatırım imkanı sağlıyoruz. Yüksek standartları çevre duyarlılığı çatısı altında sunduğumuz çalışmalarımızda örnek bir firma olmanın mutluluğunu yaşıyor, değişen şehirlere geleceğin projeleriyle yeni yüzler kazandırıyoruz.

Zamanında Teslim

Sorumluluk anlayışımız çerçevesinde müşteri memnuniyetini karşılamak ve güvenilir marka imajımızı korumak için teslim tarihine koşulsuz olarak uyulur.

Modern İç Mekanlar

Kaliteli ve ergonomik yaşam alanları sunduğumuz projelerimizde konfora yeni değerler katıyor, projelerimizi dünya markalarının ince detaylarla donatıyoruz.

Kaliteli Yaşam

Standartları yükselten Livza Yaşam, kalite odaklı çalışarak yüksek kaliteli, güvenli, fonksiyonel ve estetik değeri olan yaşam alanlarını sizlere sunuyor.

Kazançlı Yatırım

Sürekli değer kazanan Livza Yaşam’da geleceğinizi kaliteyle güvence altına alacak, yatırım hayallerinizi kazançlı fırsat kapılarınıza açacaksınız.

Proje Nerede?

Maltepe Mahallesi Yedikule Çırpıcı Yol Sokak No:2/26 Zeytinburnu / İstanbul

Benzer Projeler

Sur Yapı

Sultanbeyli / İstanbul Anadolu Yakası

Sur Yapı İlkbahar

Neo Yapı

Arnavutköy / İstanbul Avrupa Yakası

Neo Bolluca 4

Ekşioğlu Yapı

Kadıköy / İstanbul Anadolu Yakası

Alya Life

Beyaz İnşaat

Kadıköy / İstanbul Anadolu Yakası

Koşuyolu Konakları