KREDİ HESAPLA
Dolar 6,1092
Euro 6,5955

Lavender Sancaktepe PROJE DETAYLARI

Lavender’de konut blokları farklı ihtiyaçları hedef alan üç ana konsept sunuyor. Göl blokları göletin kıyısında 5 ve 6 katlı bloklardan oluşuyor. 3+1 ve 4+1 daire tipleri ile geniş ailelerin gözdesi olacak bu bloklarda, göl üzerine uzanan balkon alanları planlandı. Lavender eşsiz mimarisiyle suyu ve yeşili evinizin içine kadar getiriyor. Bahçe blokları 10 ve 12 katlı, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri ile farklı alternatifler sunuyor. Doğa ile iç içe olan bahçe bloklar konumları sayesinde hem yeşil hem de gölet manzarasına hâkim. Kullanıcılarına Lavender’de değişik perspektifler sunan daireler, özellikle çocuklu aileler için ideal. Teras blokları ise Lavender’in hakim noktasında, cadde mağazalarına komşu 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşuyor. Hem aileler hem yatırımcılar için çeşitli metrekarelerde farklı ve fonksiyonel çözümler sunuluyor.

Lavender Sancaktepe, doğayla baş başa olmak için size günün her saatinde pek çok fırsat sunuyor. Burada komşuluklar ve sohbetler açık havada, balkon ve teraslarda, toprak ve güneşle iç içe büyüyor. Spor, hareket ve huzur hayatınızın her anına eşlik ediyor. 

Açık ve kapalı havuzuyla sosyal tesisler, sadece özel günlerde değil istediğiniz her an sevdiklerinizle bir arada vakit geçirmek için ideal bir alan sunuyor. Projenin ticari alanları sayesinde ise, gündelik alışverişinizi yapmak hem kolay hem de pratik hale geliyor.

Sancaktepe, Anadolu ve Avrupa yakaları arasındaki ana ulaşım arteri üzerinde bulunması sebebiyle son dönemde yatırımcılar için önemli bir çekim noktası. Lavender ise, 3 ana yolun birleştiği değerli bir konum olan Ataşehir aksında, TEM’e komşu bir arazide yer alıyor.

Bu yıl açılacak olan 3. Boğaz Köprüsü bağlantı yolları ile Üsküdar-Çekmeköy metro hattı Sancaktepe’nin kalbinden geçiyor. Metro sayesinde Üsküdar’a 20 dakika, Yenikapı’ya 30 dakika, Taksim’e ise 45 dakikada ulaşılabiliyor.

Lavender, Çekmeköy-Sancaktepe metrosu ve Kuzey Marmara Otoyolu bağlantısı ile Halkalı-Gebze arasında kesintisiz ulaşımı sağlayacak olan hızlı trenin Anadolu Yakası’ndaki durağına da komşu konumda bulunuyor.

Proje Nerede?

sancaktepe/istanbul

Benzer Projeler

Atış Yapı

Nilüfer / Bursa

Bulvar Deluxe

EA İnşaat

Beykoz / İstanbul Anadolu Yakası

Beykonak Evleri

Toya Yapı

Avcılar / İstanbul Avrupa Yakası

Toya Vista

GOPAŞ

Gaziosmanpaşa / İstanbul Avrupa Yakası

Ahes Misal İstanbul