KREDİ HESAPLA
Dolar 7,6582
Euro 8,9072

Lake 360 PROJE DETAYLARI

Beyttürk İnşaat'ın Bursa Orhangazi'de hayata geçirdiği Lake 360 projesi 31 bin 849 metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. Villa, daire ve otelden oluşacak proje, 13 blok şeklinde tasarlandı. Lake 360 projesinde 900 konut bulunacak. Lake 360 projesinde her ihtiyaca yönelik farklı konut tipleri yer alacak.

Lake 360 projesi için ön talep süreci yakında başlıyor

Beyttürk İnşaat, yeni projesi için İznik'i seçti. Bursa Osmangazi'de inşa edilecek yeni projeye "Lake 360" adı verildi. Proje, Osmangazi Köprüsü'ne yakınlığıyla yatırım fırsatı sunuyor. Sabiha Gökçen Hasvalimanı'na sadece 45 dakika uzaklıkta olan Beyttürk İznik, 85 bin metrekarelik inşaat alanıyla bölgenin en büyük projesi olma özelliğine sahip. Karma konseptli inşa edilen Lake 360 projesinde villa, daire ve otelden meydana geliyor. Projenin en dikkat çekici özellliklerinden biri de; içerisinde tekne turları yapılabilen, kumsalı olan bir yapay denize sahip olması.

İznik'in muhteşem manzarasına sahip olacak Lake 360 için yakında ön talep toplanmaya başlanacak. 2017 yılının ilk çeyreğinde satışa sunulması beklenen projenin detayları önümüzdeki günlerde açıklanacak. Beyttürk İnşaat, Lake 360 projesini inşa edeceği 31 bin 849 metrekarelik arsayı, Orhangazi Belediyesi'nin düzenlediği ihaleden 9 milyon TL teklifle satın almıştı.

Proje Nerede?

İznik Gölü çevresi Orhangazi/Bursa

Benzer Projeler

Umi İnşaat

Osmangazi / Bursa

Villa Sera Çeşme

Polatkan Yapı ve Bendler Yapı

Kağıthane / İstanbul Avrupa Yakası

Metropark

MBM İnşaat

Mamak / Ankara

Akadia Modern

Göral Yapı

Pendik / İstanbul Anadolu Yakası

Golden Life