KREDİ HESAPLA
Dolar 6,8597
Euro 7,7279

Koşuyolu Koru Evleri PROJE DETAYLARI

Koşuyolu Koru Evleri size, şehrin içinde olduğunuzu unutturup tabiatın tüm renklerini ve sakinliğini barındıran bir hayat sunarken, merkezi konumu sayesinde de hayatın temposundan kopmadan yaşamanızı sağlıyor. 

Evinizde kuş cıvıltıları eşliğinde temiz havayı solurken ve koru manzarasının keyfini sürerken, şehrin içinde nefes aldığınızı hissedeceksiniz. 


Koşuyolu Koru Evleri 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 1 km, Metro ve Metrobüs‘e ise yürüme mesafesinde. Avrasya Tüneli ve tüm bağlantı yollarına kolayca ulaşabileceğiniz, mucizevi bir lokasyonda bulunuyor. 

Alışveriş sizin için artık çok kolay; Capitol yürüme mesafesinde, 1 km uzağınızda Akasya, Emaar ve Tepe Nautilus var. 

Bilfen, Bahçeşehir, Eyüboğlu, Doğa Koleji gibi bölgenin en seçkin okulları birkaç km uzakta. Acıbadem Altunizade hastanesi, yanı başınızda. 

Tüm bloklarda, her katta 2 daire yer alır; evlerde duvar komşuluğu bulunmaz. 

Blok içindeki asansörlerde OTIS kalitesiyle emniyetli bir hizmet alır, düzenli yapılan bakımlarla kendinizi güvende hissedersiniz. 

Çatı, Rheinzink güvencesiyle binayı estetik bir şekilde korurken, titanyum çinko malzemesiyle kesinlikle bakım gerektirmez. 

Kullanmadığınız ama yakınlarda olmasını istediğiniz tüm eşyalarınız için artık bir alternatifiniz var. Blok içinde ulaşabileceğiniz minimum 15 m2 kilitli depo odaları, yalnızca size özgü bir alan sunar. 

Proje Nerede?

Altunizade Mahallesi, Tophanelioğlu Cd. No:15, 34662 Üsküdar/İstanbul

Benzer Projeler

Müşterek Yapı

Düzce Merkez / Düzce

Academia Tower

Hasan Sever İnşaat

Kağıthane / İstanbul Avrupa Yakası

Atiye Residence

Maynova İnşaat

Nilüfer / Bursa

Maynova Bulvar

1071 Ankara

Çankaya / Ankara

1071 Ankara