KREDİ HESAPLA
Dolar 6,6141
Euro 7,2963

Kent Park Evleri PROJE DETAYLARI

Kent Park Evleri; havasıyla, suyuyla, kısacası özlediğiniz hayat tarzıyla sizi prestije ve huzura davet ediyor. Doğanın kalbinde, cennetten bir köşede, güvenli, sessiz ve sakin bir hayat sizi bekliyor.

 

Site içerisindeki dört blokta, 6 farklı tipte, 2+1 ve 3+1 toplam 288 adet lüks daireden oluşan Kent Park Evleri; ferah, aydınlık ve fonksiyonel mimarisi, komşuluk ilişkilerinizi yeniden canlandıracak ve sevdiklerinizle mutlu vakitler geçirmenizi sağlayacak sosyal donatı alanları ve açık-kapalı yüzme havuzlarıyla gerçekten çok özel bir yaşam kültürünü doyasıya yaşamanız için sizi ve çocuklarınızı bekliyor.

Ulukent’te; İzmir’in en hızlı gelişen bölgesinde, doğayla iç içe, köy merkezine yürüyüş mesafesinde bambaşka bir yaşam kültürü doğuyor. 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri ile Kent Park Evleri, ailenizle birlikte sizi çok özel bir hayata çağırıyor.

Ulukent’in en iddialı ve en büyük projesinde gelin siz de yerinizi alın! Standartların ötesindeki mimari çözümleri, tüm teknolojik altyapı, konfor ve donanıma sahip yapı özellikleri, otopark alanları, muhteşem peyzaj düzenlemeleri, sosyal donatı olanakları, açık ve kapalı yüzme havuzlarıyla Kent Park Evleri’nde yaşamaya yeniden başlayın!

Gelin, büyük hayalinize bir adım daha yaklaşın! 4 blokta, toplam 288 adet lüks daireden oluşan Kent Park Evleri’nin sunduğu önlansman fırsatlarını kaçırmayın!

Proje Nerede?

30 Ağustos mah. 3. cadde ulukent izmir

Benzer Projeler

Akcan Yapı

Yıldırım / Bursa

Ruberu Palace

Beyaz İnşaat

Esenyurt / İstanbul Avrupa Yakası

Ferah Residence

 Ağaoğlu İmar Konut A.Ş

Süleymanpaşa / Tekirdağ

Aqua Cityle

TekTrend Yapı

Kağıthane / İstanbul Avrupa Yakası

Yeşilce Towers