KREDİ HESAPLA
Dolar 7,9344
Euro 9,3914

FundaRoma PROJE DETAYLARI

Mimari tasarımı ile ROMA, kent ile ilişkiyi, yapının bütününe yayarak kullanıcılara daha önce tatmadıkları bir yaşam deneyimi sunacak…

ROMA, bulvar üzerinden tanımlanan girişi ve giriş aksının ulaştığı kulelerin cephesindeki kırıklıklar ile kendisini kentin yeni bir simgesi haline getirmektedir.

ROMA, bulunduğu konum ve bulvara dokunuşu ile yaya yoğunluğunu kendi içerisine alarak Çankaya’da bir kent meydanı oluşturmaktadır.

Meydanla bütünleşen, açık alışveriş eğlence ve dinlence mekanları ile ROMA, geleneksel meydan ve mahalle kavramlarına ve kent yaşamına farklı bir boyut kazandırmaktadır.

Türkiye’nin merkezindeyeni bir meydan yükseliyor.

 

Türkiye’nin merkezi, mutluluğun ve huzurun şehri Ankara’da, Rezidans-Ofis-Meydan-AVM; yeni konsept anlayışıyla projelendirilen FUNDAROMA şimdiden cazibesini kat ve kat artırıyor.

Temellerinin atıldığı günden bugüne, Ankara’da merak uyandıran ve konfor tercihlerinde ayrıcalıklı bir yer edinecek FUNDAROMA, heyecan uyandıracak bu yeni proje ile Ankara’nın yeni bir simgesi olacak.

Bu şehirde mutlaka sizin için de mutluluğun adresi var.

Rezidans-Ofis-Meydan-AVM; yeni konsept anlayışıyla projelendirilen FUNDAROMA, mimarisi ve yeni anlayışıyla konfor ve ferahlık yorumunu biçimlendiriyor.

ROMA, konum olarak Çankaya’da Ziaur Rahman Caddesi, Simon Bolivar Bulvarı, Kahire Caddesi ve Turan Güneş bulvarını kesen meydanın köşesinde 16.000 m2’lik bir alanda yer alıyor. ROMA’nın “4 konsept bir arada yorumu” başka projelerdeki gibi sıradan bir tanım değil. Konfor felsefesinin tüm yansımalarını daha büyük ve cömert bir şekilde yaşatmak için planlanan ROMA’da, her biri kendine özgü mimari çözüm ve büyüklüklere sahip, farklı tipte Rezidans, Ofis seçenekleri bulunmakta.

 

Proje Nerede?

Kahire Cd. No.1 Yıldız / Ankara Çankaya

Benzer Projeler

Bayburtlu İnşaat

Avcılar / İstanbul Avrupa Yakası

Avcılar Garden

Başyapıt A.Ş

Tuzla / İstanbul Anadolu Yakası

Tuzla Referans Marmara

Sinpaş

Çankaya / Ankara

Ege Vadisi

Park Sera Evleri

Yenimahalle / Ankara

Park Sera Evleri