KREDİ HESAPLA
Dolar 6,8597
Euro 7,7279

Fortis Meridyen PROJE DETAYLARI

5+1 tasarlanan süper lüks dairelerin her biri, ev yaşamınıza incelik ve kolaylık katmak için özel olarak düzenlendi. Akıllı ev sistemi sayesinde güvenliğin ve konforun kontrolü sizin elinizde. 

Hayatınıza Yer Açtık

Geniş ve aydınlık iç mekânlarla ihtiyacınız olan tüm dolaşım alanına sahipsiniz. Mekanik cam giydirme sistemleriyle manzaranız kesintisiz; 3,10 metrelik tavan yüksekliğiyle yaşam alanınız her zaman ferah.

Dört Mevsim Balkon Keyfine “Evet”

Yaz aylarının vazgeçilmezi balkonunuz, şömineli kış bahçesiyle her havada sizi keyfe davet ediyor.

Yeni nesil lezzetler

Minimalist tasarımıyla işlevsel, geniş kullanım alanlarıyla keyifli… Hazırlık ve pişirme adası sayesinde her zaman kullanım kolaylığı sağlayan mutfaklar, fonksiyonel dolap üniteleriyle depolama rahatlığı sunuyor. Kış bahçesiyle birleşen mutfağınızda hem keyifli dakikalar, hem de yeni lezzetler sizi bekliyor.

Evin Odak Noktası…

Hem siz hem de misafirleriniz için keyifli anlar vadeden oturma odası, ferah ve modern çizgileri devam ettirerek sıcak bir atmosfer sunuyor.

Yaratıcılıklarının bile sığacağı bir oda...

Geniş hayal gücüyle ve günlük ihtiyaçlarıyla kendine özgü bir dünyaya ihtiyaç duyan çocuklar, geniş ve yüksek tavanlı odalarının keyfini çıkarabilirler.

Size özel bir köşe…

İster günün stresinden sonra rahatlamak için, ister ev hayatının temposuna ara vermek için… Şık, sade ve dingin çizgilerle tasarlanan yatak odası, kendine özel banyosu ve fonksiyonel tasarımıyla hem stili hem de günlük kullanımda kolaylığı sunuyor sizlere.

Proje Nerede?

3158. Cd. 119/A Alacaatlı Mh. Yaşamkent Çankaya / ANKARA

Benzer Projeler

Timur Gayrimenkul

Kağıthane / İstanbul Avrupa Yakası

Nef Kağıthane

Mayra Yapı

Bağcılar / İstanbul Avrupa Yakası

Mayra Sancakkoru 164

Mete Şirketler Grubu

Selçuklu / Konya

Mete Konakları

Yeni Doğuş İnşaat

Başakşehir / İstanbul Avrupa Yakası

Ispartakule Unikonut Evleri