KREDİ HESAPLA
Dolar 7,9414
Euro 9,3882

Forest Ville Şile PROJE DETAYLARI

Forest Ville Şile projesi, Homar Yapı tarafından İstanbul'un tatil bölgesi Şile'de hayata geçiriliyor. 2 bin 500 metrekarelik arsa alanı üzerinde yükselen Forest Ville Şile projesi, 20 villadan meydana geliyor. İki katlı 5 blokta 2+1 şeklinde dizayn edilmiş villaların büyüklükleri ise 67 ila 76 metrekare arasında değişiyor. 

Mayıs 2018'de teslim edilmesi beklenen proje, Şile'nin merkezine ise sadece 3 kilometre mesafede konumlanıyor. Şile'nin en güzel kumsalı Kumbaba'ya sadece yürüme mesafesinde yükselen Forest Ville Şile projesi, eğitim ve sağlık kurumlarına da dakikalar mesafesinde yer alıyor. 

Teknik donatılarıyla konforlu bir yaşamın kapısını aralayan Forest Ville projesinin sosyal donatıları arasında ise açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları ve yürüyüş parkuru da bulunuyor.

Gürültüden uzak, modern, lüks ve güvenilir konut projelerinin insana sunduğu kaliteli yaşamdan sizin de yararlanmanız için İstanbul konut projeleri hakkındaki tüm bilgileri derleyip, en güncel şekilde sizlere ulaştırıyoruz. Konut Projeleri Vitrini sayesinde hem cebinize hem de hayallerinize en uygun olduğunu düşündüğünüz konut projelerini inceleyebilirsiniz.

Proje Nerede?

Meşrutiyet Cad. Coşkunlar Sok. No:5 Meşrutiyet Köyü / Şile / İstanbul

Benzer Projeler

Alama Real Estate

Küçükçekmece / İstanbul Avrupa Yakası

Terrace Home

24 Gayrimenkul

Başakşehir / İstanbul Avrupa Yakası

Arena 24

Ortadoğu Grup

Sarıyer / İstanbul Avrupa Yakası

Merkez Zekeriyaköy

Özyurtlar İnşaat

Esenyurt / İstanbul Avrupa Yakası

Nlogo İstanbul