Dolar 5,7635
Euro 6,3957

Folkart Ardıç Çeşme PROJE DETAYLARI

GÖZ ALABİLDİĞİNE
YAŞAMAK

Dünyada bazı özel lokasyonlar vardır. Coğrafyası, dokusu ve ruhuyla bir kez hayatınıza girer, bir daha çıkmaz. İşte Çeşme tam böyle bir yer... Taş evleri, tarihi yel değirmenleri, füzyon restaurantları, rüzgar sörfü ve bengovilleri ile çok iddialı... Günün her saati güneş alan geniş evleri, turkuaz bir denize açılan balkonları ve özel iskelesiyle Folkart Ardıç Çeşme, sadece size özel bir dünya vaadediyor.

Folkart Ardıç Çeşme, butik bir yaşam stili üzerine kuruyor hikayesini… Denizin, kumun, güneşin hatta dolunayın keyfini yalnızca 27 özel isim yaşayacak. Belki onlardan biri de siz olursunuz…

Yaşama değer katan yatay mimari, dalga formundaki özel balkonlar ve her adımda keşfedilen ayrıcalıklı detaylar... Folkart Ardıç Çeşme, doğadan ilham alan yeni nesil bir estetik anlayışla tasarlandı.

Folkart Ardıç Çeşme’nin maviyi kucaklayan balkonları size pek çok farklı seçenek sunuyor. İster güneşin batışını seyredin, ister misafirlerinizi keyifle ağırlayın ya da isterseniz kendinizi maviyle yeşilin huzuruna bırakın.

Proje Nerede?

13010 Sok No:8/1A Alaçatı-Çeşme/İzmir

Benzer Projeler

Suite Yapı

Düzce Merkez / Düzce

Suite 1071

Demkay Yapı-Almara Yapı

Kartal / İstanbul Anadolu Yakası

Şehr-i Deniz

Tekfen İnşaat

Konak / İzmir

Tekfen Rönesans İzmir

24 Gayrimenkul

Başakşehir / İstanbul Avrupa Yakası

Arena 24