KREDİ HESAPLA
Dolar 6,6352
Euro 7,2049

EMS 211 Park Plus PROJE DETAYLARI

EMS 211 PARK & RESIDENCE

E-5' e 600 metre mesafede İstanbul'un parlayan yıldızı Beylikdüzü'nün merkezi konumunda bulunan, EMS YAPI'nın hem arsa sahibi, hem de yüklenici konumunda bulunduğu EMS 211 Park & Residence projemiz 1+12+1+13+1+1 tipinde dairelerden oluşmaktadır. 
A ve B Bloktan oluşan, 144 daire ve 7 ticari alanın bulunduğu projemizde her ayrıntı, ailelerin, huzurla yaşayabileceği, modern hayatın, yoğun koşuşturmalarından uzakta, keyifle vakit geçirebilecekleri şekilde düşünüldü. En son Deprem yönetmeliğine göre inşa edilen EMS 211 Park ve Residence projesi, fore kazık sistemi ve zemin altı fore kazık işlemi ile zemini ekstra güçlendirilmiş, radye jenerel temel sistemi ve C 35 hazır beton kullanılarak deprem korkusu yaşamadan, güvenle yaşama imkanını da beraberinde sunmaktadır. 
En son teknolojiyi yapısında bulunduran, alanında lider firmaların 1.sınıf malzemelerini, 1. sınıf bir işçilikle, olabilecek en iyi kalitede inşa edilen EMS 211 Park & Residence projesi, inşa edildiği bölgenin ilklerini barındırmanın ihtişamını da yansıtmaktadır. Bölgeye ilkleri getiren EMS 111 Residence, kardeş projesi olanEMS 211 Park & Residence'ta da yine bölgenin ilklerini proje bünyesinde barındırmasıyla, bölgeye yeni bir soluk getirmeye devam ediyor. 
EMS 111 Residence projesinde kullanıcılar tarafından oldukça memnuniyetle kullanılan, akıllı otomasyon, merkezi ısıtma, her daireye birer araçlık kapalı otopark sistemi, depo ayrıcalığı gibi sistemler, EMS 211 Park & Residence projesinde de ön plana çıkıyor. Geniş sosyal tesis imkanlarıyla da ailelerin, her türlü ihtiyacına yanıt verebilecek bir bütünlük sağlıyor. 
Dairelerde kullanılan materyaller yoğunlukla, piyasadaki en iyi ve en uzun dayanıma sahip ürünleri üreten Franke, Hans Grohe, Hüppe, Geberit, Duravit, Viessmann, ThyssenKrupp gibi çeşitli Alman firmaları tercih edildi. Tabii ki Türkiye'nin de öncü ve dünya çapında üne sahip olan Kütahya Seramik, Orka gibi firmalara da yer verildi. Yüksek tavan ölçüsüne sahip daireler, oldukça büyük tutulan doğramalarla daire içerisindeki aydınlığın ve ferahlık hissinin arttırılması ve kullanıcılarına, içerisinden çıkmak istemeyeceği mekanlar yaratılması hedeflenmiştir. 
Modern bir tasarım anlayışı, sağlamlıktan ödün vermeyen malzeme seçimleriyle EMS Yapı Ekibi, uzun yıllar tadilat istemeyecek, tasarım çizgisi sayesinde hep moda olacak hiç eskimeyecek bir proje ortaya çıkardı. İç-dış MDF yonga kullanılan, soft close menteşeye sahip mutfaklar, yıllarca ilk gün ki parlaklığını ve sağlamlığını koruyan porselen seramik yüzeyler, yüzeyinde gözenek barındırmayan antibakteriyel akrilik tezgahlar, paslanmaz, krom kaplamalı bataryalar dairelerdeki detayların sadece bir kısmı. 
Büyüklükleri, 71m2'den başlayan 6 tip 1+1, 113 m2'den başlayan, 4 farklı tipte 2+1+1 ve 113 m2'den başlayan 2 tip 3+1+1 daire seçenekleri bulunan EMS 211 Park, Yüzde 1 KDV avantajı, çok cazip esnek ödeme koşulları ile satışa sunulmuştur.
Ayrıca EMS YAPI tarafından, EMS 211 Park & Residence projesinin ikinci etabının tasarımlarına başlanmıştır. Aynı tasarım kalitesine sahip yaklaşık 208 daire, 7 dükkan ve zemin + 10 kattan oluşacak ikinci etap, ilk projenin tesliminden 1 yıl sonraki süresinde tamamlanması hedefleniyor.
İkinci etabın tamamlanması ile siteye çevrilecek proje, ilk etaba yatırım yapanların, yaptığı yatırımın kısa sürede hızla değer kazanmasına imkan sağlamış olacak. Bu sebeple de diğer avantajları ile birlikte yatırımcılar için mantıklı bir tercih sebebi olacaktır EMS 211 Park & Residence

Proje Nerede?

EMS 211 Park Plus Beylikdüzü istanbul

Benzer Projeler

3S Kale Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım AŞ

Avcılar / İstanbul Avrupa Yakası

3s Firuze Konakları

Ege Yapı

Üsküdar / İstanbul Anadolu Yakası

Ege Yapı Beylerbeyi Ofis

Teknik Yapı Deluxia Park

Maltepe / İstanbul Anadolu Yakası

Deluxia Park

Delta İnşaat Mimarlık

Çorlu / Tekirdağ

Nova City