KREDİ HESAPLA
Dolar 6,8114
Euro 7,4148

Dky Kartal PROJE DETAYLARI

Bir yanınızda tüm güzellikleriyle gözlerinizin önüne serilen ışıl ışıl Prens Adaları, diğer yanda uçsuz bucaksız Marmara Denizi... DKY Kartal’ın eşsiz adalar ve deniz manzarasını anlatmaya kelimeler yetmez.

Nefes kesen manzaranın tadını yaz-kış çıkarın diye tüm dairelerde camla kapanabilen bir balkon bulunuyor. Sabah kahvaltılarınıza, 5 çaylarınıza, arkadaş toplanmalarınıza, akşam yemeklerinize bir tık daha fazla keyif katan manzaralı balkonuzda daha fazla vakit geçirmek için eve dönmeyi iple çekeceksiniz.

DKY Kartal’ın tam kalbinde yeşilin her tonunu görebileceğiniz çiçek bahçeleri, ağaçları, yemyeşil çimenleri, su kanalları, çocuk oyun alanları, bisiklet yolları, koşu parkurlarıyla çevrili devasa bir yaşam parkı bulunuyor. Günün stresini üzerinizden atmanız rahat bir nefes almanız için bir tık fazlasını sunuyoruz.

DKY Kartal, Kartal’ın en kolay ulaşım sunan noktasında yer alıyor. D-100 ve Tem Çevre yolu bağlantısının kesiştiği yerde yükselen bu benzersiz proje Boğaziçi Köprüsü’ne 22, FSM Köprüsü’ne 25 dakikalık mesafede. Aynı zamanda Metro istasyonuna da komşu olan, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 19 km, Kartal Deniz Otobüsü İskelesi ve sahil yoluna birkaç dakika yakınlıkta olan eşsiz konumuyla kara, deniz ve hava ulaşımının tam ortasında yer alıyor. Üniversiteler, hastaneler, seçkin AVM’ler ve iş merkezleri ile çevrili olan DKY Kartal mükemmel konumuyla beklentilerinizin bir tık üzerine çıkıyor. 

Proje Nerede?

kartal/istanbul

Benzer Projeler

Timur Gayrimenkul

Beyoğlu / İstanbul Avrupa Yakası

Nef Sütlüce

Keklikoğlu

Beypazarı / Ankara

Beytepe Restorium Villa Ada

Özbostan İnşaat

Pendik / İstanbul Anadolu Yakası

Manzara 7/24

Çakmakçı Gümilcine İnşaat

Maltepe / İstanbul Anadolu Yakası

Adapark 1000a