KREDİ HESAPLA
Dolar 7,8137
Euro 9,3516

Bulutkent 2 PROJE DETAYLARI

Bulutkent 2, 76 dairelik kapasitesiyle Çerkezköy’ün en hızlı değerlenen ve gelişen bölgesi Gazi Mustafa Kemal Paşa mahallesinde inşa ediliyor. Zaman tünelinde kendi çocukluğunuzla, kendi çocuğunuzu Bulutkent 2’de buluşturun.

Bulutkent 2’de Açık Yüzme Havuzunun yanı sıra profesyonel güvenliğin 24 saat görev yaptığı tamamı kapalı otopark bulunmaktadır. Bu sayede site içinde araç trafiği, gürültü ve park sorunu ortadan kalkmış, otomobilleriniz kötü hava koşullarından korunmuştur.

Özbulutlar inşaat hayalini kurduğunuz yaşam biçimiyle ilgili beklentileriniz daha üst seviyelere taşıyor. Çerkezköy’ün en önemli yerleşim merkezlerinden Kipa arkası, Gazi Mustafa Kemal Paşa mahallesinde konforlu, yaşam standartları keyifle vakit geçirebileceğiniz geniş yeşil alanları. Çağdaş insanın ihtiyaç duyacağı tüm sosyal olanakları bir arada yaşayabileceğiniz 3+1, 76 adet daireleriyle düşlediğiniz bir projeden daha fazlası. Özbulutlar İnşaat Bulutkent 2 projesinde rahatlığınız, güvenliğiniz ve mutluluğunuz için hiçbir detay atlanmadı.

• Yürüyüş ve koşu parkuru
• Yüzme havuzu
• Kapalı otopark
• Misafir otoparkı
• Akıllı Ev Teknolojisi

Proje Nerede?

çerkezköy/tekirdağ

Benzer Projeler

Mete Şirketler Grubu

Selçuklu / Konya

Mete Konakları

Paris İnşaat

Nilüfer / Bursa

Paris Evleri

Başkent Yonca Evleri

Taham Yapı

Mudanya / Bursa

Köln Lofts