KREDİ HESAPLA
Dolar 6,8597
Euro 7,7279

Bizim Evler Güzelce PROJE DETAYLARI

Bir İstanbul düşünün...İstanbul’dan daha eşsiz!

Bir yaşam düşünün... Üç tarafını çevreleyen deniz manzarasıyla, İstanbul’dan daha mavi. Konforlu evleriyle İstanbul’dan daha rahat. Ayrıcalıklarıyla İstanbul’dan daha renkli. Yatırım değeriyle İstanbul’dan daha kazançlı. Öyle bir yaşam ki; İstanbul’un içinde, İstanbul’dan daha eşsiz.

Sizi sevdiğiniz şehrinmavisiyle tanıştıralım

Gelin Bizim Evler Güzelce’ye, sizi masmavi bir İstanbul’da ağırlayalım. Size, her gün göreceğiniz martıları, her sabah buluşacağınız manzarayı, yaşamın ayrıcalıklı ve kazançlı yüzünü anlatalım. Gelin sizi, sevdiğiniz şehrin mavisiyle tanıştıralım.

Sizin eviniz kaç m3?

Geniş ve ferah yaşam anlayışı Güzelce’de boyut değiştiriyor. Çünkü yaşam alanınızın genişliği sadece evinizin m2’siyle değil, hacmiyle de ilgili… 3 metrelik tavan yüksekliğine sahip daireler, sizlere deniz manzarasına hakim, çok daha özgür hissedeceğiniz bir yaşam sunuyor. Size de ferah evinizde masmavi manzaranın keyfini çıkarmak kalıyor.

Burada martıların sesişehrin mavisiyle bir.

Şehrin enerjisi dalgalarla bir olup her sabah odanıza dolsa. Balkona çıktığınızda sizi masmavi bir huzur karşılasa. Sevdiklerinizin kahkahaları martılara kadar ulaşsa. Denizin o tazelik dolu kokusu, adımınızı attığınız her yerde sizi bulsa. İşte bu güzelliklerin hepsi, Bizim Evler kalitesiyle gerçek oluyor.

Proje Nerede?

Güzelce Mahallesi Geçit Caddesi 243. Sokak No: 9/17 Büyükçekmece / İstanbul

Benzer Projeler

Tepe İnşaat

Çekmeköy / İstanbul Anadolu Yakası

Tepe Aura

Novron

Alanya / Antalya

Alanya Oriens Rezidans

Metakent İnşaat

Gaziosmanpaşa / İstanbul Avrupa Yakası

For İstanbul

Demirli Yapı

Kadıköy / İstanbul Anadolu Yakası

Demirli Park Plus