KREDİ HESAPLA
Dolar 7,5972
Euro 8,8519

Biva Tower PROJE DETAYLARI

Bugüne kadar İzmir bölgesinde birçok prestijli konut projesine imza atan Biva Mimarlık, adından söz ettiren projelerine bir yenisini daha ekliyor. Biva Mimarlık’ın hali hazırda satışta olan Bivalvia, Biva 17 Residence ve Biva Kent projelerine bir yenisi daha eklendi.

Biva Mimarlık, yeni projesine Biva Tower adını verdi. Biva Tower projesi Türkiye’nin en yüksek çelik binası olarak hayata geçiriliyor. Biva Mimarlık tarafından yükselen proje İzmir’in en gözde bölgelerinden Bayraklı’da inşa ediliyor. 

Detayları henüz açıklanmayan Biva Tower projesinde 96 adet daire yer alacak. Projede dairelerin dışında 8 adet de ticari birim bulunacak. Biva Tower projesinde bulunan dairelerin tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak sıralanıyor. Yapısal özelliği açısından dikkat çekecek bir konseptte tasarlanan Biva Tower projesi Türkiye'nin en yüksek çelik yapılı binası olarak hayata geçirilecek. 32 kattan oluşacak olan proje tek bloktan meydana geliyor.

Biva Tower Teslim

Konsepti itibariyle dikkat çeken Biva Tower projesinin 1 Aralık 2019 yılı itibariyle tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.  Şu an itibariyle inşaat aşamasında olan İzmir Biva Tower projesinde konut fiyatları ve ödeme planı henüz açıklanmadı. Detayların önümüzdeki günlerde açıklanacağı proje sahip olduğu sosyal olanaklar ile daire sahiplerine kaliteli bir yaşam sunuyor. 

Biva Tower Sosyal Olanakları

Biva Tower projesinde yer alan yürüyüş alanları güvenlik sistemi, araçlar için açık otopark ve kapalı otopark, açık yüzme havuzu, yeşil alan, rekreasyon alanları, spor salonu, fitness salonu, sauna ve peyzaj alanı gibi olanaklar konut sahiplerini yepyeni bir dünyaya davet ediyor.

“Tarih yazacak, siz sahip olacaksınız” sloganı ile iddialı bir şekilde hayata geçirilen Biva Tower projesi deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa ediliyor. 
 Gürültüden uzak, modern, lüks ve güvenilir konut projelerinin insana sunduğu kaliteli yaşamdan sizin de yararlanmanız için İstanbul konut projeleri hakkındaki tüm bilgileri derleyip, en güncel şekilde sizlere ulaştırıyoruz. Konut Projeleri Vitrini sayesinde hem cebinize hem de hayallerinize en uygun olduğunu düşündüğünüz konut projelerini inceleyebilirsiniz.

Proje Nerede?

288/2. Sk. Mansuroğlu Mahallesi 35535 Bayraklı/İzmir

Benzer Projeler

Abel İnşaat

Üsküdar / İstanbul Anadolu Yakası

Abel Çengelköy Evleri

Yaşam Kule

Yenimahalle / Ankara

Yaşam Kule

Güven İnşaat

Gazipaşa / Antalya

Bostanlar Konutları

Ortadoğu Grup

Sarıyer / İstanbul Avrupa Yakası

Merkez Zekeriyaköy