KREDİ HESAPLA
Dolar 7,8137
Euro 9,3516

Başkent Yonca Evleri PROJE DETAYLARI

Başkent Sancak Sitesi Konut Yapı Kooperatifi'nin kurucusu ve yönetim kurulu başkanı olan Mehmet Özçelik, yine kuruculuğunu yaptığı Başkent Yonca Evleri faaliyetine başlamıştır.

Başkent Sancak Sitesi'ndeki çalışma prensipleri, iş ahlakı, kaliteli ve hızlı yapı imalatını sağlaması, fiziken yerinde incelemesiyle Ankara'daki diğer kooperatiflere örnek teşkil etmiştir.

Başkent Yonca Evleri Yönetimi Ankara’nın elit, güvenli, çağdaş ve ayrıcalıklı bölgelerinde faaliyetlerine hızla devam etmektedir. Üyelerimizin menfaati için en küçük detayları bile önemle dikkate alan kooperatif yönetimi kısa sürede üyelerimizinde katılımlarıyla Başkent Yonca Evleri’nin bir an önce proje-ruhsat ve inşaat çalışmaları hususunda çalışmalarına devam etmektedir.

Mutfak

Lezzetli yemekler hazırlayabileceğiniz ve çok amaçlı oluşuyla hayatınızı kolaylaştıracak kaliteli akıllı mutfak, Yonca Evleri’nde sizleri bekliyor.

Hayallerinizi gerçekleştiren yaklaşımlar

Yonca Evleri tabiatın sadeliği ile sürdürülebilir bir hayat felsefesini, modern mimari ve tasarımla buluşturmak üzere planlandı.

Site işletim aidatını kendi ödeyen ev

Sitedeki mağaza kira gelirleri ile site işletim aidatları karşılanacak; sitede kat malikleri, anahtar tesliminden sonra site işletim aidatı ödemeyecekler.

Proje Nerede?

Toros sokak 21/13 Sıhhiye/ANKARA

Benzer Projeler

AKS Grup

Çarşıbaşı / Trabzon

Yamaç Evleri

Karacanlar İnşaat

Çanakkale Merkez / Çanakkale

Park O'live

Northland Ankara

Keçiören / Ankara

Northland Ankara

Dasif İnşaat

Bornova / İzmir

Dasif Bluebell