KREDİ HESAPLA
Dolar 7,6582
Euro 8,9072

Bahçeyaka Ispartakule PROJE DETAYLARI

Kendinizi, içinde yeşilin her tonunu barındıran, rengârenk çiçekler ve kuş sesleriyle dolu bir bahçede hayal edin. Evinizin hemen önünde kocaman bir bahçe... Masalları aratmayan konseptiyle Sur Yapı Bahçeyaka, tam da hayalini kurduğunuz bir yaşam sunuyor.

Doğadan alınan ilhamla oluşturulan ve size yaşamanın ne kadar güzel olduğunu, çiçek kokuları ile her gün yeniden hatırlatacak bir yaşam alanı Sur Yapı Bahçeyaka’da. Projenin doğal yapısının sağladığı temiz oksijen ve yeşilden maksimum düzeyde faydalanabilmeniz için kitap okuma, egzersiz ve çok amaçlı spor alanları yer alıyor. Evinizden sadece birkaç metre uzaklıktaki Bahçeyaka Çarşı, tüm günlük ihtiyaçlara kolayca ulaşma imkanı veriyor. 

Sur Yapı Bahçeyaka’nın peyzaj alanı, ailece vakit geçirebileceğiniz ve sıcacık komşulukları büyütecek şekilde donatıldı. Gökkuşağı Meydanı hayatınıza renk katacak, süs havuzlarının sesi size huzur verecek. Akşamüstü yürüyüşleri için adresiniz koku bahçeleri ve kemerli bahçe olacak. Kitap kurdu meydanında kuş cıvıltıları kitaplarınıza eşlik edecek. Açık hava spor alanları ve çocuk oyun alanları hem siz hem de aileniz için sağlıklı ve eğlenceli bir hayat sağlayacak.

Sur Yapı Bahçeyaka’nın çarşısıyla günlük ihtiyaçlarınıza
ulaşmak çok kolay.

Evinizden birkaç metre uzaklıktaki Bahçeyaka Çarşı’da her şey var. Yemyeşil bahçeleriyle değil, yaşamınızı kolaylaştıran birçok imkanıyla Bahçeyaka sizi bekliyor

Proje Nerede?

Ispartakule Mevkii Tahtakale Mahallesi Ziya Gökalp Caddesi No:8 Avcılar / İstanbul

Benzer Projeler

YU Group

Serdivan / Sakarya

Cadde 54

Çukurova Gayrimenkul

Kartal / İstanbul Anadolu Yakası

Çukurova Balkon

Taş Yapı

Üsküdar / İstanbul Anadolu Yakası

Altunizade Konakları

Emin İnşaat

Pendik / İstanbul Anadolu Yakası

Gonca Sitesi