KREDİ HESAPLA
Dolar 7,8284
Euro 9,3620

Arena 24 PROJE DETAYLARI

Arena 24 projesi, 24 Gayrimenkul tarafından İstanbul'un merkezi noktalarından Küçükçekmece'de hayata geçiriliyor. Birçok ulaşım akslarının birleştiği bir noktada yükselen Arena 24 projesi, 4 bin 400 metrekarelik arsa alanına sahip.

Eylül 2019'da teslim edilmesi planlanan proje, büyüklükleri 57 ila 147 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 şeklinde dizayn edilmiş 59 daireden meydana geliyor. Tek blok halinde tasarlanan proje, bünyesinde 19 adet de ticari ünite barındırıyor. 

Halkalı'nın merkezindeki konumuyla yükselen proje butik konseptiyle de dikkat çekiyor. 1+1 ve 2+1 home ofislerin yer aldığı Arena 24 projesinde gün boyu güneşi içeri alan pencereler, manzaraya hakim balkon ve teraslarla konforlu bir yaşamın kapılarını aralıyor. 

Yüksek prim yapması beklenen proje Atatürk Havaalanı, Arena Park AVM, Mall of İstanbul, İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile metro gibi önemli noktalara dakikalar mesafesinde bulunuyor.

Projenin ayrıcalıkları arasında ise güvenlik, kameralı güvenlik ve otopark da yer alıyor. 

Gürültüden uzak, modern, lüks ve güvenilir konut projelerinin insana sunduğu kaliteli yaşamdan sizin de yararlanmanız için İstanbul konut projeleri hakkındaki tüm bilgileri derleyip, en güncel şekilde sizlere ulaştırıyoruz. Konut Projeleri Vitrini sayesinde hem cebinize hem de hayallerinize en uygun olduğunu düşündüğünüz konut projelerini inceleyebilirsiniz.

Proje Nerede?

MALL OF İSTANBUL, THE OFFICE, KAT: 18, İSTANBUL/TR

Benzer Projeler

Görgülü İnşaat

Kartal / İstanbul Anadolu Yakası

Marmara Loft

Helya İnşaat

Meram / Konya

Beyaz Kuleler

Metakent İnşaat

Gaziosmanpaşa / İstanbul Avrupa Yakası

For İstanbul

Karacanlar İnşaat

Çanakkale Merkez / Çanakkale

Park O'live