Dolar 6,0489
Euro 6,7443

Altower PROJE DETAYLARI

10 dönüm üzerine kurulan ve yüzde 80'i yeşilliklerle kaplı olan Altower projesi, 20'den fazla sosyal donatı alanıyla sizlere elit bir yaşamın kapılarını açıyor.

ALTOWER'ın inşa edildiği ve konumu itibarıyla İstanbul'un cazibe merkezi haline gelen Göztepe Bölgesi; Atatürk Caddesi, Bayar Caddesi, İnönü Caddesi gibi üç ana caddeye sahiptir. Bu durum gerek yaşam gerekse yatırım için avantajlı bir konuma getirmiştir. E5 karayolunun yanı başında yükselen ALTOWER'a; minibüsler, otobüsler, metro istasyonu, TEM Otoyolu, alışveriş merkezleri, hastaneler, eğitim kurumları, parklar, kültür ve spor merkezleri sadece birkaç dakika uzaklıktadır. ALTOWER, İDO İskelesi’ne 4 kilometre, Harem Feribot İskelesi’ne 4 kilometre, Kalamış Marina’ya 2,5 kilometre mesafededir. Ayrıca Marmaray, Boğaz Köprüsü ve Avrasya Tüneli'ne olan yakınlığıyla Avrupa Yakası’na kolay bir ulaşım imkanı sunmaktadır.

ALTOWER’lı olmak için projeden 75,5 metrekare büyüklüğünde bir 1+1 daire satın almak yeterli. Ancak daha büyük bir metrekareye ihtiyacınız varsa modüler sistemin avantajını kullanarak tercihinizi 2+1, 3+1 ya da 5+1 yapmanız mümkün.

Proje Nerede?

Sahrayıcedit Mahallesi Mümin Deresi Sokak No:2 Kadıköy/İstanbul

Benzer Projeler

Başkent Yonca Evleri

Rönesans Gayrimenkul

Kartal / İstanbul Anadolu Yakası

Rönesans Sayfiye

Mar Yapı

Bağcılar / İstanbul Avrupa Yakası

Wanda Vista İstanbul

AKS Grup

Yomra / Trabzon

Haliç Life