KREDİ HESAPLA
Dolar 7,9476
Euro 9,4001

Akkent 2 Doğa Konutları PROJE DETAYLARI

255 Lüks Konut

Aileniz ile birlikte harika anları paylaşabileceğiniz mükemmel bir yuva. Burası Akkent Doğa Konutları. her detayı ile yepyeni, mükemmel bir yaşam.

Toplam 10.000 metrekare alan üzerine inşaa edilen Akkent Doğa konutları 2.Etap projemiz, 5 Blok'ta 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olmak üzere toplam 255 lüks konut ve 15 ticari alandan oluşan konsept bir projedir.

Ustaca planlanan mimarisi ile evinizi dilediğiniz şekilde dekore ederken, geniş ve ferah yaşam alanlarına sahip olmanın ayrıcalığını yaşayacaksınz. Mutfağından salonuna, balkonundan banyosuna kadar kullanılan her malzeme en iyilerinden seçilip özenle işlendi.

Doğa ile Baş Başa

MÜKEMMEL PEYJAZ TASARIMI

Pencerinizden her bakışınızda, yeşilin karşı koyulmaz büyüsüne kapılacaksınız.

Yürüyüş alanları, kamelyaları, spor alanları ve mükemmel peyzajı ile geniş alanlara sahip projede sabahları yapacağınız yürüyüşler ile güne harika başlangıçlar yapabilecek ve yürüyüş sonunda kamelyalarınızda komşularınızla günaydın sohbetleri gerçekleştirebileceksiniz.

15 Ticari Ünite

Merkezi konumu sayesinde çok kazandırcak ticari alanlar.

Akkent Doğa konutları 2.Etap projemizde mimari çalışmaları stratejik olarak gerçekleştirilmiş 15 adet ticari ünite bulunuyor. Merkezi lokasyonu sayesinde son derece kazançlı bir yatırımın kapısını arayalan Akkent ticari alanları, özellikle kurumsal müşteriler için ideal bir konumda.

Eşsiz Yatırım Fırsatı

ALIRKEN %100 KAZANACAKSINIZ

Çünkü, Geleceğin İstanbul'un da Tam merkezdesiniz.

Havalimanı ile, metrosu ile, hızlı treni ile, devlet destekli üst düzey projeleri ile "Geleceğin İstanbul'u" olarak nitelendiren bir lokasyonda yükselen Akkent 2, yatırımcısına inanılmaz bir yatırım fırsatı sunuyor.

Proje Nerede?

Deliklikaya Mevkii, Arnavutköy, İstanbul

Benzer Projeler

Folkart yapı

Çeşme / İzmir

Folkart Hills Çeşme

Asce&Kıral Yapı

Kadıköy / İstanbul Anadolu Yakası

Büyük Konak Rezidans

Sur Yapı

Avcılar / İstanbul Avrupa Yakası

Bahçeyaka Ispartakule

Açı İş ortaklığı

Sarıyer / İstanbul Avrupa Yakası

Artı Tarabya