KREDİ HESAPLA
Dolar 6,6365
Euro 7,2039

Aden Premium PROJE DETAYLARI

Ankara’nın yeni gözdesi Çayyolu’nda, Uslu Yapı kalitesiyle yeni bir yaşam başlıyor… ADENpremium, ailenizin huzuru, mutluluğunuz ve konforunuz için en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bir yaşam alanı sunuyor…

Yürüyüş yolları, çocuk parkları ve özel tasarım peyzaj alanlarına sahip olan ADENpremium, toplam 60 daireden oluşmaktadır.

ADENpremium’da, her daire için tahsis edilen 2 araçlık kapalı otoparkın yanı sıra, misafirleriniz için ayrıca düzenlenmiş açık otopark mevcuttur.

Zengin sosyal ve ortak kullanım alanları ile ADEN Premium’da hayatı doyasıya yaşayacaksınız. Çocuklarınız özlemini duyduğunuz güvenli atmosferde oynarken kamera sistemi ile evinizden oturup onların keyfine ortak olacaksınız.

ADEN Premium’da dış cepheden taş yünü mantolama ile sağlanan ısı yalıtımının yanı sıra, kat aralarında uygulanan ses ve ısı yalıtımı ile evinizde geçirdiğiniz zamanın kalitesini artırmayı amaçlıyor. Tek nokta girişli site güvenliği, 24 saat kapalı devre kamera kayıt sistemi, site güvenliği, jeneratör, su deposu, yangın algılama ve söndürme sistemleri ile ADEN Premium’da kendinizi hep güvende hissedeceksiniz.

ADEN Premium’da, dairelerin yerleşim planı, her yaşam alanının fonksiyonuna göre düzenlenmiştir. Kendinizi özel hissedeceğiniz size özel sauna, ferah yaşam alanları,  yüksek malzeme kalitesi ve detaylara gösterilen özen, size ayrıcalıklı bir deneyim sunuyor.

Proje Nerede?

Alacaatlı Mh. 3354. Sk. No:4 Çankaya ANKARA

Benzer Projeler

Suvar Almat Group

Kağıthane / İstanbul Avrupa Yakası

Entepe Kağıthane

Birlik İnşaat

Bayrampaşa / İstanbul Avrupa Yakası

Birlik Parkada

Northland Ankara

Keçiören / Ankara

Northland Ankara

Sky İnşaat

Pendik / İstanbul Anadolu Yakası

Sky Novita